Якісні теплові насоси у Львові

теплові насоси львів

Не знаєте, де придбати сучасний тепловий насос хорошої якості по доступній ціні у Львові? У такому разі вам необхідно зазирнути в каталог продукції інтернет-магазину «Альтернетика», у якому кожен клієнт зможе знайти якісні моделі теплових насосів, які б задовольняли його потреби. Ви зможете придбати продукцію від відомих світових компаній, які за довгі роки роботи зарекомендували себе та свою продукцію покупцям з найкращої сторони.

Особливості продукції від компанії «Альтернетика»

Інтернет-магазин «Альтернетика» пропонує своїм клієнтам тільки якісну продукцію від провідних сучасних компаній. Завдяки співпраці з відомими Європейськими технологічними компаніями з виробництва приладів обігріву (NIBE, Швеція) та геотермальних зондів (FRANK, Німеччина), «Альтернетика» забезпечує сучасний рівень послуг в Україні. Своїм клієнтам компанія пропонує товари, які поєднують у собі новітні енергоефективні технології з екологічними відновлювальними джерелами енергії. Така продукція забезпечить максимальній комфорт і затишок у вашому домі та дозволить вам використовувати прилади високої якості.

Обираючи систему опалення для своєї домівки, майже кожен сучасний споживач надає перевагу відновлювальним джерелам енергії. І це не дивно, адже така продукція має цілий ряд переваг:

·        

економія коштів на використання енергетичної системи опалення;

·        

збереження екології навколишнього середовища, завдяки використанню безпечних для природи варіантів опалювальної системи;

·        

використання якісної техніки, яка буде працювати у відмінному стані та прослужить вам довгий термін.

Теплові насоси від компанії «Альтернетика»

Компанія «Альтернетика» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент теплових насосів відмінної якості від найкращих світових виробників. У каталозі продукції на сайті компанії представлений широкий асортимент товарів, завдяки чому кожен клієнт зможе придбати необхідні моделі насосів по доступній ціні. Ви зможете придбати якісні товари від відомих виробників NIBE та FRANK, які зарекомендували себе та свою продукцію для покупців з найкращої сторони.

У каталозі продукції ви зможете знайти:

1.      

Ґрунтові теплові насоси NIBE – моделі, які допоможуть вам зменшити витрати на опалення та принесуть комфорт у вашу домівку. Енергія сонця, що накопичується у землі та водоймах дозволить забезпечити комфорт і затишок вашої оселі. Такі моделі мають системи автономного контролю, які дозволять вам контролювати режим роботи теплового насосу зі смартфона, планшета або комп'ютера забезпечуючи таким чином, дистанційне опалення,  охолодження або кондиціювання приміщення.

2.      

Повітря/вода теплові насоси NIBE – моделі, які забезпечать вас теплом та гарячою водою в період холодних пір року. Працюючи при температурі до -25°C на вулиці одночасно забезпечать нагрів води до температур +63°C. Такі моделі дозволять вам зменшити витирати на опалення до 80%. Ще одна перевага таких моделей – мало шумність, що подарує комфорт в оселі вам та вашим сусідам.

Якщо ви бажаєте придбати якісні теплові насоси у Львові – інтернет-магазин «Альтернетика» допоможе вам в цьому та запропонує тільки якісне обладнання по доступним цінам.

Джерело: alternetica.com.ua

Категории: 

Опубликовано 06.09.2017 15:41